Про Подію

Перша конференція IT Meets: Talent відбулась 17 березня 2023 року. Подія була присвячена роботі у часи викликів, налагодженню процесів всередині компанії, підтримці ментального здоров’я працівників та головним трендам в HR-сфері у 2023.

Конференція зібрала більше 200 учасників, серед яких: Chief People Officers, People Partners, рекрутери, бренд-менеджери, HR-маркетологи, менеджери спільнот, HR generalists та інші спеціалісти зі сфери HR.

Спікерами конференції стали провідні HR-фахівці, CEO компаній, менеджери волонтерських напрямків, legal-експерти та інші.

Головні інсайти IT Meets: Talent:

👉🏻Війна забирає багато ресурсу, що як би ми не дбали про себе – ми втомлені. Тому компанії мають продовжувати піклуватись про ментальне здоров’я працівників. Важливо, щоб HR-спеціалісти створювали середовище, де працівники зможуть говорити про свої переживання без осуду. Володимир Станчишин, психотерапевт.

👉🏻Прозорість та відкритість до працівників – це основа для довіри. Ми проводимо регулярні “all hands” мітинги, де відверто говоримо про ситуацію в бізнесі наших партнерів та всередині компанії. Марʼяна Горлач, CEO Blackthorn Vision.

👉🏻Зарплатні дослідження допоможуть компаніям залишатися конкурентними, правильно складати бюджети проєктів та план найму згідно з ними. Вони допоможуть формувати достойні зарплати працівникам та запобігти відтоку кадрі. Ярина Возняк, керівниця команди досліджень Львівського IT Кластера.

👉🏻Бізнес може розвивати свій employer brand через волонтерство. Компанії, які допомагають наближати перемогу України, ефективніше залучають і втримують таланти. Зараз коли кандидат приходить на співбесіду, він запитує, як компанія долучається до перемоги. Ольга Чех, Голова фонду “Sombra for Ukraine”.

about logo

Спікери

Володимир Станчишин психолог-психотерапевт, керівник центру психічного здоров’я «Лабораторія змін», автор книг
Ярина Возняк керівниця дослідницького напряму Департаменту досліджень Львівського ІТ Кластера
Володимир Андрєєв Talent Acquisition Manager, блогер, з першого дня війни активно волонтерить
Роман Гапачило VP Talent Management, Intellias
Наталія Соліна CSR Lead у N-iX. Займається напрямком благодійності, співпрацею з громадськістю та галузевими асоціаціями, освітніми проектами.
Степан Веселовський CEO, Львівський ІТ Кластер
Анастасія Фролова Vice President, Country Manager Ukraine at SoftServe
Ольга Чех Голова фонду «Sombra for Ukraine»
Леся Мандзевич Директорка з подій, Львівський ІТ Кластер
Уляна Мушурова Legal-експертка проєктного офісу Дія.Сity
Дмитро Зінченко Legal-експерт проєктного офісу Дія.Сity
Олена Хрипта Аssociate Manager та керівник команди People Partners західноукраїнської локації компанії ЕРАМ
Марʼяна Горлач CEO, Blackthorn Vision
Ігор Вершинін Vice President Delivery, Vector Software
Ігор Кіт СЕО та співзасновник, Scimus

Розклад

09:00 - 10:00
Реєстрація
10:00 - 10:10
Вітальне слово. Степан Веселовський, CEO Lviv IT Cluster
10:10 - 11:00
Keynote. Володимир Станчишин. Ментальне здоров'я в умовах турбулентності. Як адаптуватись та зберегти продуктивність?

Про баланс емоцій та способи адаптації до умов, що швидко змінюються розповість Володимир Станчишин – психолог-психотерапевт, співзасновник Центру психічного здоров’я Лабораторія змін, автор книги “Стіни в моїй голові” та подкасту “Бо любов. Війна” на Радіо Сковорода. Як психолог-практик, Володимир поділиться порадами як зберігати мотивацію та продуктивність, незважаючи на виклики часу.

11:00 - 12:00
Панельна дискусія. Рік стійкості, рік спротиву. Нова роль компаній у часи турбулентності.

Учасники: Анастасія Фролова (SoftServe), Олена Хрипта (EPAM), Мар’яна Горлач (Blackthorn Vision), Ігор Кіт (Scimus)

Модератор: Леся Мандзевич (Львівський ІТ Кластер)

2022 рік був сповнений викликів для ІТ-компаній також: релокація офісів та команд, підтримка колег, які стали на службу в ЗСУ. Спікери панельної дискусії обговорять важливість комунікації в складні часи: як внутрішної – для збереження цілісності та лояльності всередині компанії, так і зовнішньої, з замовниками та клієнтами – для уникнення скорочень, збереження існуючих та залучення нових проєктів та нових ролей HR-спеціалістів у цих умовах.

12:00 - 13:00
Обід
13:00 - 14:00
Презентація. Ярина Возняк (Lviv IT Cluster) та Ігор Вершинін (Vector Software) IT Research: Salary Report – дослідження про зарплатні тенденції на ІТ-ринку України.

Як оптимізувати систему винагород компанії на основі точних даних на ІТ-ринку? Львівський ІТ Кластер провів унікальне дослідження про зарплатні тенденції. Дані дослідження допоможуть вашому бізнесу: формувати достойну винагороду працівникам, запобігати відтоку кадрів, бути конкурентним роботодавцем на ІТ-ринку України, формувати бюджетну політику для стійкості та розвитку вашого бізнесу

14:00 - 14:30
Презентація. Уляна Мушурова. Особливості співпраці зі спеціалістами в межах простору Дія.City.
14:30 - 15:00
Презентація. Дмитро Зінченко. Бронювання працівників ІТ індустрії.
15:00 - 16:00
Панельна дискусія. Волонтерство: CSR чи благодійність.

Учасники: Володимир Андрєєв, Роман Гапачило (Intellias), Наталія Соліна (N-iX), Ольга Чех (Sombra)

Модератор: Степан Веселовський (Львівський ІТ Кластер)

Панельна дискусія про те, як корпоративна соціальна відповідальність та благодійність впливає на ваш бізнес. Обговоримо важливість волонтерства: як компанії обирають, кому допомагати, особливості взаємодії з фондами, закриття зборів, а також цікаві, курйозні та серйозні кейси про волонтерство.

16:00 - 17:00
Нетворкінг

Партнери

Медіа Партнери

Відгуки

Марʼяна Горлач
CEO в Blackthorn Vision

Дуже тішить повертатись до офлайн зустрічей – бачити людей, спілкуватись, відчувати радість і натхнення від обговорення важливих і головне спільних для всіх викликів і проблем. Цікаво чути про специфіку малого і великого бізнесу, зокрема про те як кожен справляється з перешкодами в силу власних потужностей.

Надія Попик
рекрутер в Deviark

Теми були досить актуальні, цікаві. Питання були покриті повністю. Я рада, що навіть вдалося поговорити зі спікерами після їхніх виступів. Мені найбільше сподобались Володимир Станчишин, Роман Гапачило та Володимир Андрєєв. Бо вони дуже близькі до моєї парафії.

Анастасія Ленчинська
HRD в Teamvoy

Панельні дискусії були дуже змістовними та корисними, та надихнули мене на нові ідеї та рішення. Я отримала значну користь для свого професійного розвитку. Ця конференція стала чудовою нагодою для зустрічі зі знайомими та новими людьми з нашої галузі, обміну думками та досвідом. Я відчула себе частиною дружньої та відкритої спільноти, і це зробило конференцію ще більш цінною для мене.

Проєкт створений Львівським IT Кластером