Про подію
Як зміни до законодавства, оновлення регулювання та фінансові тренди впливають на прийняття важливих бізнес-рішень? Який вектор руху варто обирати українським компаніям? Приходь на IT Meets – Як бізнесу досягати зростання: юридичні та фінансові стратегії 2025. Поговоримо про особливості роботи компаній у 2025 році. Подія відбудеться 3 квітня у Києві в UNIT.City.
Спікери події – засновники ІТ-компаній, провідні юристи, аналітики та фінансисти – розберуть найважливіші зміни у законодавстві та розкриють нові бізнес-можливості для масштабування у новій реальності, а саме:
- Оновлення у регулюванні контрольованих іноземних компаній
- Дія.Сіті, резидентство, критичність та бронювання
- Аналітичні інсайти зарплатного дослідження IT Research: Salary Report
- Нові бізнес-можливості для масштабування бізнесу
- Практичні кейси та інсайти від лідерів ринку
Керівниця команди досліджень Львівського ІТ Кластера Ярина Возняк розповість про найактуальніші дані з нового IT Research: Salary Report 2025 Spring Edition. Ці дані – основа для фінансової ефективності та обґрунтованого бюджетування компаній.
Назар Гембара, CEO у Botscrew та Нестор Швець, CLO Львівського ІТ Кластера будуть говорити про те, як українські компанії продовжують масштабуватися та залучати інвестиції попри виклики. Назар Гембара поділиться секретами успішної угоди з американською CourtAvenue, яка оцінюється у десятки мільйонів доларів і передбачає інтеграцію експертизи BotsCrew у розробку ШI-рішень для бізнесів та автоматизації процесів.
IT Meets – це якісний нетворкінг з топ експертами галузі, можливість поставити питання та встановити цінні контакти. Для працівників компаній-учасниць Львівського ІТ Кластера доступ до події – безкоштовний (за попередньої реєстрації).

Спікери












Cтарший юрист Львівського IT Кластера, веде проєкт Legal Consulting для підтримки бізнесу компаній-учасниць нашої бізнес-асоціації. Має значний досвід у сфері супроводу бізнесу, роботи та взаємодії з правоохоронними органами, виконавчого провадження та банкрутства. Здійснює повний супровід структурування бізнесу в рамках правового режиму Дія.City, міжнародного структурування по різних юрисдикціях, таких як Польща, Велика Британія, Сполучені Штати Америки, Естонія тощо. Надає юридичну підтримку під час укладання контрактів, консультацій працівників/гіг-спеціалістів, а також з питань бронювання та мобілізації у період воєнного стану.

CEO та засновник karandash, ІТ-компанії з комп’ютерних послуг при виробництві комп’ютерних ігор та анімаційних фільмів. Також Дмитро Бєлінський – СЕО та засновник ТОВ “Карандаш Анімейшн Студіо”, сервісної анімаційної студії, що є виробником повнометражного документально-анімаційного фільму “Діти у вогні”, серіалу “Woof & Joy”, короткометражного фільму “AB OVO”, що визнаний найкращим анімаційним фільмом 2024 року на Запорізькому міжнародному кінофестивалі.

FAVBET TECH — активний учасник ІТ-ком’юніті, працює над розвитком українського ринку інновацій. Наразі значну частину R&D-потенціалу компанія спрямовує на military-tech розробки. З 2022 року Favbet Tech активно підтримує кібервійсько, створює програмне забезпечення для ЗСУ, готує спеців з кібербезпеки та вдосконалює українські дрони. Входить до ТОП - 50 продуктових IT - компаній України.

Директорка ДЕВКОМ СОФТ. Має значний досвід у сфері фінансів, бухгалтерського і управлінського обліку. Займається адмініструванням діяльності компанії в межах правового режиму Дія.City. Освітній рівень – диплом магістра з фінансів, диплом спеціаліста з правознавства, диплом бакалавра з психології.

Генеральний директор та співзасновник BotsCrew, компанії, що розробляє та впроваджує рішення на основі штучного інтелекту. BotsCrew спеціалізується на створенні індивідуальних AI-рішень для корпоративних клієнтів у сферах охорони здоров’я, PR та великих сервісних компаній. Понад 90% клієнтів BotsCrew — це підприємства зі США та Великої Британії, які обирають компанію за її індивідуальний підхід, консалтинговий формат співпраці та здатність вирішувати конкретні задачі клієнтів, забезпечуючи вимірюваний результат. Завдяки співпраці з такими клієнтами, як Honda, FIBA та місто Чикаго, BotsCrew вдало поєднує інновації та високу якість, що забезпечує стабільне лідерство на ринку AI-рішень. Під керівництвом Назара Гембари компанія BotsCrew з 2017 року щорічно входить до міжнародного списку найкращих сервісних компаній у галузі чатботів та Conversational AI за версією Clutch та була відзначена Forbes серед провідних компаній у сфері штучного інтелекту.

Старший віцепрезидент (SVP) Global Shared Service Center у компанії SoftServe. Відповідає за стратегічне керівництво та операційну ефективність функцій спільних сервісів у різних департаментах: HR, Payroll and Tax, Procurement, Employees Data Governance. Його роль спрямована на підвищення ефективності, оптимізацію процесів і витрат, забезпечення відповідності та узгодження з бізнес-цілями. Має багаторічний управлінський досвід на глобальних та регіональних посадах у міжнародних компаніях Veon, Mondelez та Philip Morris, а також успішний досвід впровадження цифрових HR-трансформацій.

Як голова Наглядової ради Львівського ІТ Кластера та член ради директорів Асоціації “ІТ України”, Святослав Кавецький робить внесок у розвиток та просування ІТ-індустрії в Україні та за її межами. Він також обіймає посади GR Director та Head of Industry Affairs в N-iX, міжнародній компанії з розробки програмного забезпечення. Святослав будує партнерські відносини із зовнішніми організаціями, зокрема торговими асоціаціями, державними органами, торговими палатами, а також з освітніми та благодійними установами. Він орієнтується у складному та динамічному регуляторному середовищі, захищає інтереси ІТ-сектору та відстоює інтереси ESG в N-iX. Святослав тісно співпрацює з ІТ-комітетами Американської торговельної палати в Україні та Європейської Бізнес Асоціації. Значну частину своєї кар’єри Святослав присвятив дипломатичній службі та працював виконавчим директором Канадсько-української торгової палати. Має ступінь магістра міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка та ступінь магістра права Університету Торонто.

Керівниця команди досліджень у Львівському ІТ Кластері. Соціолог, аналітик даних та консультант з досліджень із 10-річним досвідом у менеджменті проєктів повного дослідницького циклу та багатим досвідом співпраці з інноваційними дослідницькими командами України. У Кластері Ярина працює над реалізацією дослідницької стратегії, розширенням та урізноманітненням портфоліо проєкту IT Research – масштабних аналітичних досліджень, які фокусуються на найбільш актуальних для ІТ-індустрії тематиках.

Має понад 9 років досвіду у юридичному супроводі бізнесу. Спеціалізується на договірному, корпоративному та податковому праві, а також супроводі міжнародних проєктів. Підтримує юридичні аспекти діяльності у сфері технологій та інновацій, забезпечуючи надійну правову основу для розвитку бізнесу. Випускник Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана. Активний, націлений на результат, із глибоким розумінням потреб бізнесу.
Програма
- Наталія Денікеєва, Kерівниця проєктного офісу Дія City
- Святослав Кавецький, Голова Наглядової ради, Львівський ІТ Кластер
Поговоримо про особливості роботи компаній в умовах воєнного стану, зокрема про: Дія Сіті, резидентство, критичність та бронювання. Які зміни до законодавства відбулись нещодавно та який вектор руху варто обирати українським компаніям?
- Дмитро Козярин, Senior Lawyer, Львівський ІТ Кластер
- Дмитро Бєлінський, СЕО, karandash
- Артем Скрипник, CEO, FAVBET TECH
- Христина Жеруха, DevCom, Deputy CFO
- Сергій Мінєєв, Старший віцепрезидент Global Shared Service Center у SoftServe.
Дізнайся про нові потенційні виклики у сфері міжнародного права та способи їх подолання. Що нового у регулюванні контрольованих іноземних компаній? На які аспекти звернути увагу українським власникам? Ми зосередимося на теоретичному підґрунті КІК: законодавче регулювання, міжнародні аспекти, аналіз спірних моментів.
- Валентин Лебеденко, юрист, Львівський ІТ Кластер
Бий, біжи, замри: як налаштувати зарплатні стратегії в часи економічної нестабільності та не потрапити в пастку невідповідних компенсацій. Важливість гнучкості та адаптивності: реагувати на зміни у зарплатних трендах та постійно адаптувати власні стратегії, орієнтуючись на поточну економічну ситуацію та стратегії колег на ринку. Як використовувати дані зарплатних звітів для створення ефективної політики винагород, що залучає таланти та утримує цінних спеціалістів навіть у фінансово складні для компанії періоди.
- Ярина Возняк, керівниця команди досліджень, Львівський ІТ Кластер
Як зростати у 2025 році попри всі виклики? Назар Гембара, CEO та співзасновник BotsCrew поділиться секретами успішного закриття угоди BotsCrew з CourtAvenue. Угода оцінюється у десятки мільйонів доларів і передбачає інтеграцію експертизи BotsCrew у розробку ШI-рішень для бізнесів та автоматизації процесів.
- Назар Гембара, CEO, Botscrew
- Дмитро Козярин, Senior Lawyer, Львівський ІТ Кластер
Квитки
1090 грн - вартість для всіх охочих придбати квиток на конференцію
Цей вхідний квиток надає:
- Доступ для всіх охочих – незалежно від компанії чи сфери діяльності
- Повний доступ до події – виступи спікерів, панельні дискусії
- Якісний нетворкінг – можливість знайомств із провідними експертами ринку
❗️ Зверни увагу: квиток не підлягає поверненню або обміну
Для працівників компаній-учасниць Львівського ІТ Кластера
Цей вхідний квиток надає:
- Повний доступ до події – виступи спікерів, панельні дискусії
- Якісний нетворкінг – можливість знайомств із провідними експертами ринку
- Кількість квитків обмежена та залежить від розміру локації
Квиток доступний для спеціалістів компаній-учасниць Кластера за умови попередньої реєстрації! Щоб його отримати, заповни форму та вкажи свій корпоративний email. Якщо тобі не вдалося отримати квиток, напиши нам: info@itmeets.com.ua