Про подію
Світовий бум АІ набирає обертів, а нові системи та інструменти штучного інтелекту з’являються прямо зараз. Автоматизовані чат-боти, цифрові помічники, голосовий пошук та розпізнавання – все це стало частиною реальності. Як бути в курсі всіх новинок та використовувати для АІ свого бізнесу?
Пропонуємо зануритись у світ штучного інтелекту разом з найкращими експертами у галузі АІ, які точно знають чого варто очікувати у 2024 році. На одноденній конференції IT Meets Tech “Квантовий стрибок: AI переосмислює можливості” обговоримо ключові тенденції, виклики та перспективи розвитку штучного інтелекту. А також аспекти юридичного регулювання, етичні питання, вплив ШІ на суспільство, інтеграцію з реальними індустріями та багато іншого.
Під час події відбудеться AI Startup Battle для засновників стартапів на основі AI за участі представників венчурних фондів: Flyer One Ventures, Smok VC, Angel One Fund, Horizon Capital. Це подія для ІТ-фахівців, які працюють з AI, інвесторів, які шукають перспективні AI-рішення, стартапів та всіх, кого цікавить штучний інтелект. Найкращий стартап отримає грошовий приз $3,000 та гарантоване місце на алеї стартапів IT Arena 2024.
Не пропустіть можливість дізнатися більше про штучний інтелект, зустріти лідерів індустрії та поглибити свої знання. Реєструйтесь на IT Meets Tech “Квантовий стрибок: AI переосмислює можливості” вже зараз.
Спікери
Микола має унікальний досвід - науковець, підприємець, співзасновник квантового стартапу Haiqu, стратегічний радник з R&D у компанії SoftServe, кандидат фізико-математичних наук, директор магістерської програми MSc in Technology Management Бізнес-школи УКУ. Має досвід досліджень та застосувань штучного інтелекту у квантових обчисленнях, людино-машинній взаємодії, біо та сенсорних технологіях.
Петро має 10 років юридичного досвіду, 5 з яких у сфері Legal Tech. Член Експертно-консультаційного комітету з розвитку сфери штучного інтелекту в Україні при Міністерстві цифрової трансформації України. Проєкти за його участі були неодноразово визнані дослідженнями видання Financial Times Innovative Lawyers. Є амбасадором від України в European Legal Tech Association (ELTA) та є постійним учасником та спікером технологічних конференцій та хакатонів.
Дмитро також залучений як технічний радник у Resonance Holding. Він багато уваги приділяє розвитку екосистеми, а тому організовує мітапи та є лектором Київської політехніки.
Доцент кафедри Цифрових технологій в енергетиці КПІ ім. Ігоря Сікорського Його досвід включає 13 років досліджень у галузі комп’ютерних наук з фокусом на штучний інтелект, фізику та комп'ютерну графіку. Він працював в напрямку R&D та розробки візуальних ефектів для провідних кіноіндустрій та індустрії розробки ігор.
У 2020 році Юлія приєдналася до Мінцифри для створення стратегії розвитку цифрової економіки України. До цього понад 10 років працювала в інвестиційному менеджменті. У межах Мінцифри Юлія курує напрями розвитку штучного інтелекту, віртуальних активів, електронного резидентства uResidency та електронної комерції.
Cвою першу штучну нейронну мережу Андрій збудував у далекому 1986 році, розпочавши захоплюючу подорож у світ штучного інтелекту. За плечима Андрія - більш ніж 25-річний досвід розробки програмного забезпечення, і Андрій є справжнім фахівцем у цій галузі. Завдяки своїм знанням в різних областях ІТ, Андрій активно продовжує працювати над інноваційними проєктами з великими обсягами даних та аналітикою даних. У 2016 році Андрій зробив переломний крок та переключився на поглиблений розвиток проєктів з AI. Заснувавши компанію MindCraft, він розробляє системи прийняття рішень, що ґрунтуються на глибокому аналізі даних. Завдяки його великому досвіду та інноваційному підходу, MindCraft визнана як провідна компанія у галузі AІ-розробки.
MBF kmbs, MPA NaUKMA. З 2004 р. по 2009 р. працював у комерційному банку. У 2010 р. взяв участь у тренінговій місії Японської агенції з міжнародної співпраці і пройшов стажування у декількох японських підприємствах. З 2010 року досліджує економіку віртуальних активів та віртуальних валютних систем. Заснував перший в світі Blockchain Art Hackathon – унікальну подію, де технологія Blockchain осмислюється художниками, в результаті чого народжуються унікальні арт-об'єкти. Розробив та викладає авторський курс Blockchainomics у Києво-Могилянській бізнес-школі. Активно розвиває проєкт blackbox.ua — лоукод-платформу мультіагентного моделювання з використанням генеративного штучного інтелекту. Є лідером спільноти AI Early Adopters та співзасновником Talents on AI Foundation, яка у 2023 році провела 2 AI-хакатони в Україні та отримала статус клубу UNESCO.
Horizon Capital - провідний private equity фонд з фокусом на Україну та більше $1.4 млрд активами в управлінні. Денис веде проєкти у e-commerce, охороні здоров’я та технологія і працює з оріджинейшн нових проєктів та структурванням exits. Перед Horizon Capital, Денис працював як консультант з управління у McKinsey та аудит менеджер у PwC. Денис є випускником of AIESEC and FLEX Program від US Department of State.
Юрій - керівник напрямку розвитку інновацій та стартап-екосистеми в CIVITTA та співзасновник Challenger Accelerator - міжнародної акселераційної програми. Протягом двох років Юрій разом із Challenger AI підтримує AI-стартапи з України та з-за кордону у акселерації розвитку їхніх рішень, пошуку інвесторів, подоланні поточних технологічних викликів та розширенні застосування AI-технологій у їхніх продуктах. Загалом CIVITTA допомогла залучити понад 500 мільйонів євро для своїх клієнтів і проакселерувала понад 1000 стартапів по всій Європі. Випускники акселераційних програм залучили понад 2 мільярди євро інвестицій.
Журі AI Startup Battle
У 2021 році Олег приєднався до Flyer One Ventures як Growth Manager, де зосередився на посиленні зростання портфоліо, маркетингу та B2B продажах. Зараз Олег займає посаду Investment Manager, де відповідає за dealflow, аналіз стартапів, розширення нетворку та партнерств. Розпочав свою кар’єру в Deloitte, має неуспішний досвід запуску власного D2C food стартапу і був проєктним менеджером в рамках створення Економічної стратегії України до 2030 року.
Український VC та підприємець. Голова правління Techosystem, відкритого обʼєднання гравців технологічного ринку України. Керівний партнер BRISE Capital, сімейного офісу з портфелем у десять компаній та успішним екзитом зі стартапом VOCHI (був поглинутий Pinterest у 2021 році). Раніше він мав значний корпоративний досвід як Chief Digital Officer у Dentsu Ukraine та Chief Operating Officer у РБК Україна. Відзначений Українським фондом стартапів нагородами «Founders’ Choice» і «Ecosystem Builder».
Працював на керівних посадах в Страховій компанії Універсальна і, згодом, в компанії Галнафтогаз, де запустив понад 40 мережевих ресторанів та понад 300 точок продажу хот догів, а потім зафакапив власний ресторан і ще декілька бізнесів. У 2022 році Іван запустив венчурний фонд Angel One, який проінвестував вже в п’ять и українських стартапи, керує стартап акселератором CfE Accelerator, та вже більше року як займається впровадженням інновацій в складі Підрозділу Інновацій Національної академії сухопутних військ.
Horizon Capital - провідний private equity фонд з фокусом на Україну та більше $1.4 млрд активами в управлінні. Денис веде проєкти у e-commerce, охороні здоров’я та технологія і працює з оріджинейшн нових проєктів та структурванням exits. Перед Horizon Capital, Денис працював як консультант з управління у McKinsey та аудит менеджер у PwC. Денис є випускником of AIESEC and FLEX Program від US Department of State.
Програма
Модератор: Юрій-Володимир Блавт, партнер у CIVITTA & співзасновник Challenger AI Accelerator
Учасники:
- Дмитро Нечай, Platma.
- Олексій Шалденко, Wantent,
- Юлія Пархоменко, Мінцифри,
- Cтаніслав Под’ячев, blackbox.ua
Члени журі:
- Олександр Яценко, principal у SMOK Ventures
- Іван Петренко, засновник Angel One Fund
- Олег Карізький, інвестиційний менеджер у Flyer One Ventures
- Денис Сичков, Investmetn Director в Horizon Capital