Про подію

Попри повномасштабну війну в Україні з’являються нові стартапи та запускаються програми підтримки інновацій. На конференції IT Meets Startups. Еволюція стартапів в Україні поговоримо про нові можливості, стан стартап-екосистеми, настрої інвесторів, а головне про те, як ж успішно залучити фінансування.

Подія відбудеться у Дніпрі. На вас чекають практичні презентації від лідерів стартап-екосистеми. Також будемо вчергове “просмажувати” стартапи під дуже гострим соусом. Досвідчені експерти та інвестори ретельно розглянуть кожну ідею, допомагаючи стартапам удосконалити презентації та підходи до розвитку бізнесу. 

Якщо ви засновник стартапу, подавайте заявку за посиланням. Зробіть краш-тест своєї ідеї, бізнес-моделі чи стратегії розвитку. Це один з найкращих форматів, що дає можливість отримати детальний зворотний зв’язок від інвесторів. І найважливіше – переможець отримає прямий квиток у півфінал стартап-змагань на IT Arena у вересні цього року.

Одноденна подія IT Meets Startups. Еволюція стартапів в Україні об’єднає понад 100 засновників стартапів, технологічних підприємців, бізнес-ангелів та венчурних інвесторів. Конференції IT Meets – це не просто можливість поділитись інсайтами розвитку стартап-екосистеми та обговорити метрики. Під час події ви зможете поспілкуватись з однодумцями, отримати реальний практичний досвід, а можливо й залучити інвестиції.

 

about logo

Спікери

Павло Карташов директор Українського фонду стартапів

Програма

9:00 - 10:00
Реєстрація
10:00 - 10:15
Вітальне слово
10:15 - 11:15
Презентація: "Нові можливості для стартапів в Україні" Павло Карташов
11:15 - 12:30
Панельна дискусія: "Українська стартап екосистема у 2024: виклики та можливості"
12:30 - 13:30
Презентація: "Як залишити інвестора без права вибору?"
13:30 - 15:00
Обідня перерва
15:00 - 17:30
Просмажка стартапів
17:30 - 18:30
Презентація: "Збірка таємниць ефективного пітчу"
18:30 - 20:00
Нетворкінг

Квитки

Квитки для всіх охочих Купуйте квиток на Gastroli.ua
- 30% на квиток

Квитки для учасників Львівського ІТ Кластера

Заповніть форму та отримайте знижку

Проєкт створений Львівським IT Кластером