Про подію
Півтора року повномасштабної війни відчутно негативно вплинули на бізнес в Україні загалом, проте кількість технологічних бізнесів, які закрилися можна перерахувати на пальцях двох рук, а нових стартапів налічується вже близько 200. Така живучість у воєнні часи стала неочікуваним показником для українських стартапів, діяльність яких переважно залежить від венчурних інвестицій та зовнішніх ринків.
IT Meets. Startups – одноденна подія, яка об’єднає засновників стартапів, технологічних підприємців, бізнес-ангелів та венчурних інвесторів, щоб не просто поділитись інсайтами розвитку стартап екосистеми та помірятись ARR та LTV, але й весело провести час та отримати практичний досвід.
І якщо ви думаєте, що IT Meets: Startups – це лише ще одна конференція, яка обіцяє багато, але надає мало, то ви помиляєтеся:
- Ви матимете можливість насолодитися гострим гумором та порадами успішних технологічних підприємців у форматі стендапу. Ви почуєте про факапи та нелегкі моменти, які вони пережили, а також зможете у майбутньому уникати помилок, які вже зробили за вас.
- Ви також почуєте пітчі перспективних українських стартапів, але це не будуть просто звичайні пітчі у дружній атмосфері. Досвідчені експерти ретельно просмажать кожну ідею, допомагаючи стартапам удосконалити свої презентації та підходи до розвитку бізнесу.
І найголовніше, ви зможете насолодитися нетворкінгом та спілкуванням з однодумцями. Приєднуйтесь до нас цього осіннього дня та отримайте невичерпне джерело інсайтів та натхнення для розвитку у світі технологій та інновацій!
Спікери та члени журі
Старожил української ІТ-індустрії та підприємець з двадцятирічним досвідом. Запустив низку успішних стартапів, зокрема YouScan.io (аналітика соцмереж для брендів) та FriendsTapes.com (нотіфікації про нову музику), і зафакапив ще більше. Ангел-інвестор, член експертної комісії Українського фонду стартапів, ментор стартапів на платформі "Ментори в тилу".
Працював на керівних посадах в групі компаній OKKO, де запустив понад 40 мережевих ресторанів та понад 300 точок продажу хот догів, а потім зафакапив власний ресторан і ще декілька бізнесів. Минулого року Іван запустив венчурний фонд Angel One, який проінвестував вже в чотири українських стартапи, керує стартап акселератором CfE Accelerator, та вже майже рік як займається впровадженням інновацій в складі Підрозділу Інновацій Національної академії сухопутних військ.
Навчила більше п’ятдесяти команд маркетинговій стратегії. Випускниця KMBS, та переможниця грантової програми KSE “Талановиті управлінці України». Співзасновниця громадської ініціативи “FRMT”, яка допомогла впровадити жіночу форму та білизну в МО.
Вже понад 15 років Наталка є засновником та керуючим партнером кількох глобальних бізнес проєктів в Україні. З 2019 року розвиває експортоорієнтовану інноваційну fashion компанію Framiore, яка зросла на 20%, незважаючи на військові дії та стала одним з перших переможців грантової програми Українського фонду стартапів. Цьогоріч в компанії з’явилась текстильна лабораторія прототипів та тестування, а також розпочинається наукова діяльність у напрямку розробки унікального функціонального (вогнетривкого та реабілітаційного) текстилю. Наталка також є менторкою в програмі Creative Enterprise та EPO (Service Export Ukraine від Export Promotion Office). А ще за останні півтори роки Framiore розробили та виготовили майже 5000 одиниць універсальних спальників для військових, вогнетривкої форми для авіації та наплічників для кулеметників.
Має понад 10 років досвіду роботи в українських та міжнародних компаніях. Впродовж 3 років очолював маркетинг BlaBlaCar в Україні, а також встиг попрацювати радником міського голови Львова.
Андрій також є досвідченим ментором та радником у Techstars, Antler, Seedstars у США and ЄС, а також в Українському фоді стартапів бізнес інкубаторі EO в Україні, де він проконсультував понад 100 стартапів.
У 2021 році Олег приєднався до Flyer One Ventures як Growth Manager, де зосередився на посиленні зростання портфоліо, маркетингу та B2B продажах. Зараз Олег займає посаду Investment Manager, де відповідає за dealflow, аналіз стартапів, розширення нетворку та партнерств. Розпочав свою кар’єру в Deloitte, має неуспішний досвід запуску власного D2C food стартапу і був проєктним менеджером в рамках створення Економічної стратегії України до 2030 року.
ФОП, який перейшов з 3ї групи на 2гу і став незалежним підприємцем у гастрономічній сфері. На рахунку 2 діючих проєкти: виробництво крафтових продуктів “Боїм. Гастромандри” та заклад “Довгі Бурхливі Оплески”
За останні сім років, BotsCrew стабільно утримувала звання №1 у світі серед розробників чатботів за версією Clutch. Компанія зарекомендувала себе, співпрацюючи з великими гравцями, такими як Honda, Coca Cola, та Samsung. У 2020 році Назар запустив Curify, стартап, який допомагає пацієнтам у пошуку клінічних випробувань. Однією з перших великих задач Curify стало сприяння Moderna в пошуку учасників для клінічних випробувань вакцини проти COVID-19. Сьогодні цей проект активно розвивається як незалежна компанія. Але на кожен свій успіх Назар має по три факапи.
Розклад
Модератор: Олександр Чернологов
Журі:
Іван Петренко
Олександр Кулепін
Євгенія Глізер
Олексій Орап
Наталка Найда
Назар Гембaра
Андрій Зінчук
Олег Карізський