Про подію
Хочеш дізнатися, як попри війну та нестабільність, жінки ефективно управляють командами, запускають проєкти, ведуть за собою компанії та змінюють суспільство? На конференції IT Meets поговоримо про те, як жінки очолюють зміни у різних галузях – технологіях, бізнесі, громадському секторі, культурі. Подія відбудеться 5 червня у Києві на терасі банку Credit Agricole.
Ти дізнаєшся, як перетворювати виклики на можливості для особистісного зростання, будувати сильні команди та змінювати суспільство.
Поговоримо про:
- жіноче лідерство у бізнесі та досвід керування командами;
- баланс між амбіціями, відповідальністю та турботою про себе;
- вплив цифрових технологій на побудову інклюзивного суспільства
- роль жінок у формуванні майбутнього України.
IT Meets об’єднає успішних лідерок технологічних бізнесів, засновниць стартапів, відомих громадських діячок та правозахисниць, представниць медіа і культурної сфери. Вони поділяться власним досвідом, інсайтами та практиками, які працюють тут і зараз.
Конференція буде корисною для власниць та керівниць технологічних компаній, очільниць команд, HR-спеціалісток, засновниць стартапів, а також для всіх, хто щодня руйнує стереотипи та створює нові стандарти успіху.

Спікери


















Катерина працювала в новоствореному Міністерстві цифрової трансформації України як частина команди реформ, яка запустила нове покоління електронних послуг, включаючи: еМалятко, електронний лікарняний та COVID-сертифікат у Дії. У липні 2022 року вона ініціювала впровадження та очолила проект Армія дронів. Армія дронів є спільним комплексним проектом Генерального штабу Збройних Сил України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Міністерства цифрової трансформації, Міністерства оборони України та UNITED24, що управляє та контролює закупівлю безпілотних авіаційних систем (для їх подальшої передачі військовим), тренує операторів дронів і підтримує українські стартапи та виробників у сфері безпілотних систем для сприяння розвитку відповідної експертизи в Україні. 27 вересня 2023 року Кабінет Міністрів України призначив Катерину Черногоренко на посаду заступника міністра оборони України з питань цифрового розвитку, цифрової трансформації та цифровізації.

Вона захищає людей та просуває свободу в Україні та регіоні ОБСЄ. Входить до списку 100 найвпливовіших людей світу за версією Time та до списку 25 найвпливовіших жінок за версією Financial Times. Після початку російської агресії проти України у 2014 році Центр громадянських свобод першим відправив мобільні групи для документування воєнних злочинів у Криму та східних регіонах. Координувала міжнародні кампанії #LetMyPeopleGo та #SaveOlegSentsov, спрямовані на звільнення політичних в'язнів Росії. Вона є авторкою низки доповідей для різних органів ООН, Ради Європи, Європейського Союзу, ОБСЄ та Міжнародного кримінального суду. Після повномасштабного вторгнення Росії в Україну разом з іншими партнерами ініціювала ініціативу «Трибунал для Путіна» для документування воєнних злочинів. Вона бере активну участь у міжнародній адвокації створення спеціального трибуналу з питань агресії та інших механізмів міжнародного правосуддя. Лауреатка численних міжнародних нагород, серед яких Нагорода захисниці демократії від ОБСЄ (2016), Нагорода за право на гідне життя (2022), Премія Сахарова від Європейського парламенту (2022), Нагорода за глобальне громадянське лідерство (2024). У 2022 році отримала Нобелівську премію миру за роботу своєї організації, Центру громадянських свобод.

У 2014–2015 роках була авторкою кількох проєктів в ГО «Всеукраїнська громадська організація "39 жіноча сотня Самооборони Майдану"». Протягом 2014–2016 років керувала відділом реклами та PR у Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка. У 2016 році заснувала Дикий театр, який очолює донині. Того ж року стала співведучою програми «Телебачення Торонто». У 2017–2018 роках була співзасновницею і менеджеркою Центру незалежного театру «Сцена 6». Очолювала Гільдію незалежних театрів у 2018–2019 роках. 3 2017 року і донині є Головою правління ГО «Інститут дослідження театру "Шостий поверх"». З 2019 року до вересня 2024 року була співведучою шоу «Ебаут». У 2022 році заснувала фонд мікродонатів «Всі по 10».

Севгіль Мусаєва є головною редакторкою Української правди, провідного незалежного інтернет-ЗМІ України, яке висвітлює політику, економіку та культуру, а також війну Росії проти України. Під її керівництвом журналісти Української правди продовжили свою роботу, незважаючи на оголошену Росією заборону на публікацію та небезпеку фронтової роботи в умовах активної війни. До того, як приєднатися до Української правди, Мусаєва працювала бізнес-репортеркою у виданнях Delo, щотижневику Vlast Deneg та Forbes Україна, де, серед інших тем, висвітлювала корупцію в нафтовій та газовій промисловості. Мусаєва стала стипендіаткою програми Nieman Fellow Гарвардського університету в 2019 році та шість разів ставала лауреаткою премії Presszvanie за економічну журналістику в Україні. Також отримала Премію пам'яті Антонія Москаленка за внесок у розвиток української журналістики, а журнал Time включив її до списку 100 найбільш впливових людей світу у 2022 році. Вона є членкинею кримськотатарського народу, етнічної групи, що зазнає переслідувань на території Криму, окупованого Росією. Мусаєва також є співавторкою книги про лідера кримських татар Мустафу Джемілєва.

Від початку проведення АТО/ООС у 2014 році долучилася до ініціатив Благодійного Фонду «Народний Тил», пов’язаних із забезпеченням війська, проблемами полонених та сімей загиблих військових. Також із 2014 волонтерила у Головному військово-медичному клінічному центрі та допомагала пораненим українським військовим. У 2015–2016 році була радницею голови Луганської ВЦА в Сєвєродонецьку. У 2020 році очолила Благодійний фонд Сергія Притули, який на початку свого існування займався проєктами з допомоги лікарням, дитячим закладам із забезпечення інклюзії в громадах. З початку повномасштабного вторгнення займалася масштабуванням роботи фонду у напрямку допомоги Силам Оборони та громадам прифронтових і деокупованих територій України. З вересня 2023 року призначена заступницею Міністра з питань стратегічних галузей промисловості України. Серед основних напрямів роботи на посаді – інноваційні види озброєння, безпілотні системи, медична евакуація та розмінування, а також робота з розвитку людського капіталу в оборонному виробництві – робота з закладами освіти та залучення ветеранів у сферу.

CEO та співзасновниця ДонорUA, лауреатка міжнародної President’s Award AABB 2023, спікерка TED, експертка з донорства та соціальних ініціатив.

Кураторка культурних проєктів, журналістка, експертка з читання. Редакторка The Ukrainians Media, засновниця літературної платформи «Kyiv Book Club», співкураторка фестивалю книжок про культуру «Фундамент».

Директорка департаменту розвитку бізнесу клієнтів Professionals, приватних осіб та комерційної анімації Credit Agricole Bank. Має понад 20 років досвіду у банківській сфері, зокрема в міжнародних фінансових установах. Побудувала кар’єру від економістки до керівної посади у банку. У 2020 році приєдналася до команди Credit Agricole Ukraine, який належить до міжнародної групи Crеdit Agricole (Франція), що в ТОП-10 найбільших банків світу. Наразі очолює стратегічний напрям залучення та обслуговування клієнтів ІТ-індустрії. Має економічну освіту.

Chief Strategy Officer у Molfar, засновниця We_Challenge, організаторка змагань DEV Challenge, донедавна - керівниця екосистеми UNIT.City. Почесний IT-амбасадор України, відзначений Міністерством закордонних справ України. Мама двох синів, спікерка TEDx, почесна громадянка штату Небраска (США).

Понад 10 років досвіду в ІТ-індустрії, понад 18 – у комунікаціях. Працювала з ключовими та найбільшими техкомпаніями в Україні (Luxoft, ELEKS, N-iX тощо) над створенням та посиленням бренду роботодавця. З 2022 року – спершу івент, а тепер – програмна директорка Львівського ІТ Кластера. Опікується візійною складовою флагманської техконференції IT Arena, а також IT Meets та Ukrainian Outsourcing Summit. Випускниця Української школи політичних студій. Авторка і ведуча подкасту "Ночі Дівочі" – інтервʼю зі знаковими українськими жінками про їхнє професійне життя та здобутки, цінності, особисті змагання, уроки та перемоги.

Digital Product Design Agency, Ph.D. in Innovation Management За 11 років у Qubstudio Надія пройшла шлях від проджект менеджерки до CEO. Агенція входить до двійки UX-дизайн-агенцій світу за версією Clutch, отримала 2 нагороди Red Dot та низку інших. Qubstudio спеціалізується на трансформації цифрових продуктів через інновації та зростання за допомогою дизайну, який Надія вважає стратегічною функцією. Під її керівництвом вдосконалили процеси співпраці з клієнтами , внаслідок чого LT зріс в чотири рази за три роки, а частка доходу від upselling досягла 60%.

Закінчила Чернівецький державний університет («біологія» та «психологія»). 2009–2019 роки працювала директоркою з персоналу Rozetka. З 2019 року є керівною директоркою та директоркою з персоналу Luxoft Ukraine.

Засновниця та завідувачка кафедри систем штучного інтелекту, з 2024 – директорка Інституту компʼютерних наук та інформаційних технологій На сьогодні Наталія є керівницею та виконавицею 5-ти дослідницьких проєктів, що фінансуються Євросоюзом (Horizon 2020, Creative Europe, EUREKA, Central European Initiatives), 2-х проєктів, що фінансуються Національним фондом досліджень України, та низки держбюджетних науково-дослідних робіт. Керує хабом «Лабораторія Інтернет речей (HULIT)», який входить в мережу європейських хабів-акселераторів. Також Наталія є керівницею двох програм Erasmus K2 та DAAD. Опублікувала близько 350 наукових та навчально-методичних праць у галузіштучного інтелекту і комп’ютерних наук, зокрема 9 монографій (4 англійською мовою), 4 підручників, 9 посібників, більше ніж 40 публікацій у журналах, що входять до наукометричних баз даних Scopus та Web of Sicence з квартилями Q1-Q2. H-index – 23. Кілька років поспіль входить у 2% найцитованіших науковців світу за версією Elsevier за підтримки ICSR Lab на основі профілів вчених на Scopus. За наукового консультування та під керівництвом Наталії Шаховської захищено 1 дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора наук та 10 дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата наук. Шаховська Наталія – членкиня Координаційної наукової ради НАН України з питань штучного інтелекту та міжнародної спільноти штучних нейронних мереж. Професорка входить до комітету штучного інтелекту при Міністерстві цифрової трансформації. Вона експертка Національного фонду досліджень України; експертка з експертизи проєктів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, що подаються для участі у конкурсах, які проводить МОН України та звітів про їх виконання за тематичним напрямом "Інформатика та кібернетика"; член науково-методичної комісії (НМК) МОН України. За її ініціативи та сприяння акредитовано освітні програми магістерського рівня «Компʼютерні науки». Готується акредитація програм бакалаврського рівня та PhD. Входить до редакційної колегії 3-х закордонних журналів та є заступницею редактора наукового вісника Львівської політехніки, в яких друкуються публікації в галузі штучного інтелекту. Редакторка серії журналу Advances in computing, що видається видавництвом Springer. Голова програмного комітету міжнародної конференції «Інформатика та медицина, керована даними», яка індексується в наукометричній базі даних Core Collection з рейтингом С. Членкиня програмного комітету кількох міжнародних наукових конференцій. Стипендіатка Британської академії наук та запрошена лекторка університету Брунеля, Британія (2023-2026). Стипендіатка Німецької спільноти з розвитку в галузі штучного інтелекту EXC "Matters of Activity" (2021-2022). Запрошена професорка в університетах Лінея (Швеція), Університету прикладних наук у Берліні (Німеччина), Гданській політехніці (Польща), відповідальна професорка за напрямом «Біоінформатика» Краківського аграрного університету (Польща). У 2021 році пройшла навчання в університеті Корнегі-Мелов, США, та отримала сертифікат архітектора розподілених програмних систем. У 2006 р. здобула стипендію для науковців, яка надавалася Головою Львівської обласної державної адміністрації. 2010 р. – стипендіатка Кабінету Міністрів України для молодих учених. Серед нагород та відзнак Шаховської Наталії: нагрудні знаки МОН України «За наукові та освітні досягнення» (2023 р.) та "Відмінник освіти" (2016 р.), Почесна грамота Міністерства освіти і науки України (2011 р.), Почесна грамота Львівської обласної державної адміністрації (2013 р.), Грамота (2009 р.), нагрудний знак (2013 р.) та подяки (2013, 2014, 2015, 2018 рр.) Національного університету «Львівська політехніка».

Анастасія очолює команду з кібербезпеки, та має технічний бекґраунд у розробці програмного забезпечення. Майже 15 років вона створює рішення для захисту даних у складних багатоплатформених середовищах, спеціалізуючись на прикладній безпеці та криптографії. Її експертиза охоплює продуктову безпеку для систем із високими вимогами до безпеки, автономних пристроїв, розробку криптографічних рішень для реального використання. Анастасія допомагає компаніям будувати надійні, стійкі до загроз і зручні у використанні системи.

Від початку тимчасової окупації Криму стала співзасновницею та координаторкою громадської організації КримSOS. З жовтня 2019 року обіймала посаду заступниці Постійного Представника Президента України в АР Крим. У квітні 2022 року призначена на посаду Постійної Представниці Президента України в Автономній Республіці Крим. Займалась питаннями формування політик щодо деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій. Очолювала Національний офіс Кримської платформи, створений на базі Представництва Президента України в АР Крим. Активно представляє позицію України на міжнародних майданчиках, зокрема в межах Кримської платформи, а також у взаємодії з іноземними урядами, міжнародними організаціями та правозахисними структурами. Веде системну роботу з країнами Європи, Північної Америки та Глобального півдня. З грудня 2024 Народна депутатка України, членкиня комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування. Продовжує працювати над питаннями, пов’язаними з усіма тимчасово окупованими територіями, меморіалізацією, ветеранською політикою, правами дітей, а також збереженням та захистом культурної спадщини. Активно долучається до законотворчої діяльності, зокрема у сферах: деколонізації; запровадження множинного громадянства; меморіалізації війни; посилення відповідальності за знищення або пошкодження об’єктів культурної спадщини; протидії незаконним археологічним розкопкам; встановлення відповідальності за незаконне переміщення та депортацію дітей.

2019 й до сьогодні Надія веде власне консалтингове агентство Hope&Partners, один із напрямків – розробка стратегій комунікацій. У портфоліо як компанії списку 250 Forbes UA, так і амбітні стартапи, державні й суспільні проекти, благодійні фонди і спецпроекти для ЗСУ. На постійній основі співпрацює із Victory Drones – проект технологічного навчання для збройних сил України (ГО «Центр підтримки аеророзвідки»), благодійний фонд підтримки ЗСУ Dignitas. З 2017 до 2025 – авторка і викладачка курсу Стратегічних комунікацій та М’яких навичок у Creative and Tech institute Projector, які закінчило 1000+ студентів. Амбасадорка Projector Creative and Tech Foundation для жінок Радниця Жіночого ветеранського руху VETERANKA Спікерка першого українського TEDxWomen Salon (2014)

Військовослужбовиця, виконавча директорка Фонду імені Максима Кривцова - воїна, поета, фотографа та друга, який загинув на Харківщині в 2024 році. Комунікаційна менеджерка фонду «Омега-Дім». На початку повномасштабного вторгнення очолювала волонтерських штаб організації Veteranka. У минулому цивільному житті Гандзя - режисерка та кастинг-директорка. Палка прихильниця самокритики та понад усе вірить у сестринство. Емпатка і відчуває зміни у всьому.
Програма
Яким є жіноче лідерство у світі бізнесу, де історично домінували чоловіки? Спікерки поділяться особистим досвідом управління компаніями попри очікування суспільства, особливості корпоративної культури та стереотипи.
Поговоримо про:
Шлях до керівної посади та ключові виклики
Міфи про “нежіночі” професії та ролі
Інструменти подолання упереджень
Роль менторства і підтримки жінок у бізнесі
Трансформацію корпоративної культури
- Олена Самборська, Керуюча та HR-директорка DXC Luxoft в Україні
- Надія Лущак, CEO у Qubstudio
- Анастасія Войтова, Head of Security Engineering, Cossack Labs
- Євгенія Беспалова, Chief Strategy Officer у Molfar
- Наталія Шаховська, Доктор технічних наук, професор, член-кореспондент Національної академії наук України
Які можливості створює діджиталізація для гендерної рівності? Ти дізнаєшся, як цифрові технології впливають на розширення можливостей для людей з інвалідністю, представників малозабезпечених громад, а також жителів регіонів.
Ключові теми:
Як цифрові рішення допомагають долати бар’єри у доступі до освіти, фінансів та ринку праці?
Як IT-сектор може сприяти побудові інклюзивного суспільства?
Успішні кейси діджиталізації в Україні та світі
- Анна Гвоздяр, Заступниця Міністра з питань стратегічних галузей промисловості України
- Оксана Ященко, Директорка департаменту розвитку бізнесу клієнтів Professionals, приватних осіб та комерційної анімації Credit Agricole Bank
- Ірина Славінська, CEO та співзасновниця ДонорUA
- Надія Перевізник, Організаційна консультантка, соціальна психологиня
- Катерина Черногоренко, Заступниця Міністра оборони України
Панельна дискусія про жіноче лідерство, сміливість і дії, які змінюють правила гри. Дізнайтеся, як не здаватися на шляху до впровадження змін у різних галузях: медіа, політиці, культурі, освіті та громадському секторі. Засновниці, очільниці інноваційних проєктів, реформаторки поділяться досвідом, як не чекати слушного моменту, а створювати його.
- Богдана Неборак, Кураторка культурних проєектів, журналістка, експертка з читання. Редакторка The Ukrainians Media.
- Ярослава Кравченко, Засновниця «Дикого Театру»
- Севгіль Мусаєва, Головна редакторка, Українська правда
- Таміла Ташева, Народна депутатка України
- Гандзя Морозова, Військовослужбовиця, виконавча директорка фонду Максима Кривцова
Як жіноче лідерство впливає на формування нової України – країни, яка бореться, надихає, реформується. Поговоримо про жінок, які знаходяться в епіцентрі змін – у правозахисті, політиці, культурі, армії та міжнародній комунікації.
Ключові теми:
Жіночий голос у темах свободи, справедливості та захисту прав в умовах війни
Як світ бачить українську боротьбу за свободу?
Чому майбутнє України – це простір включення та рівності?
- Леся Мандзевич, Програмна директорка Львівського ІТ Кластера
- Олександра Матвійчук, Правозахисниця та керівниця Центру громадянських свобод
Квитки
1090 грн - вартість для всіх охочих придбати квиток на конференцію
Цей вхідний квиток надає:
- Доступ для всіх охочих – незалежно від компанії чи сфери діяльності
- Повний доступ до події – виступи спікерів, панельні дискусії
- Якісний нетворкінг – можливість знайомств із провідними експертами ринку
❗️ Зверни увагу: квиток не підлягає поверненню або обміну
Для працівників компаній-учасниць Львівського ІТ Кластера
Цей вхідний квиток надає:
- Повний доступ до події – виступи спікерів, панельні дискусії
- Якісний нетворкінг – можливість знайомств із провідними експертами ринку
- Кількість квитків обмежена та залежить від розміру локації
Квиток доступний для спеціалістів компаній-учасниць Кластера за умови попередньої реєстрації! Щоб його отримати, заповни форму та вкажи свій корпоративний email. Якщо тобі не вдалося отримати квиток, напиши нам: info@itmeets.com.ua