Про подію
Станом на 2024 рік понад третина працівників в українській техіндустрії – жінки. Девелоперки, дизайнерки, тестувальниці, архітекторки, аналітикині, маркетологині, сейлзи, рекрутерки, менеджерки, топ-менеджерки та засновниці щодня торують карʼєрний шлях, розбиваючи стереотипи.
Сьогодні жінка-програмістка вже не дивує. Проте нам все ще доводиться пробивати більше стін та стель на шляху до успіху. Гендерні стереотипи та розрив у винагородах досі існують й у таких динамічних та інклюзивних індустріях як ІТ.
25 липня 2024 року запрошуємо на IT Meets Women in Tech у Києві, де лідерки індустрії поділяться досвідом, перемогами та поразками на шляху досягнення справжньої гендерної рівності в сучасному прогресивному світі. Поговоримо про:
- Жіноче та чоловіче лідерства: чи можемо говорити про спільне та відмінне?
- Стартапи, засновані жінками: досвід від ідеї до реалізації
- Особливості кар’єрного росту та управління в технологічному секторі
- Виклики та можливості в період війни
Приєднуйся до події та вмикай girl power в українському ІТ на повну потужність 💪
Спікери
Відповідає за розвиток та державну підтримку ІТ-індустрії, української стартап-екосистеми, реалізацію освітніх проєктів в ІТ, залучення інвестицій в технологічну галузь, формування іміджу України як країни з високим технологічним потенціалом. Наталя є керівницею проєктного офісу Дія.City. Це унікальний правовий та податковий простір для IT-бізнесу, що передбачає для компаній вигідні податкові умови, можливість будувати прозору корпоративну структуру та легше залучати іноземні інвестиції.
В сфері інвестицій з 2017 року. TOP woman crypto blogger по версії Binance 1.5 мільйон $ в довіреному управлінні. Розробляє крипто-проєкти, які зібрали більш ніж 350 мільйонів $!
Засновниця агенції з розвитку бренду роботодавця Loud&Proud. Авторка книги «Кар'єра без драм та травм». Запрошена викладачка МІМ Київ. TOP-20 Women Tech Entrepreneurs 2020. Випускниця Stanford University School of Business та Employer Brand College International (сертифікація Employer Brand Leader). Спікерка TEDxLviv. Понад 10 років працює з питаннями професійної реалізації та працевлаштування людей різного віку і фаху.
Відповідає за маркетинг та PR найбільшої технологічної спільноти із 300+ IT-компаній України. Лекторка Дія.Освіта та Дія.Бізнес. Пройшла шлях від маркетолога до CEO власного стартапу та CMO міжнародного b2b сервісу автоматизації маркетингу SendPulse із 2+ млн користувачів по всьому світу, наразі тримає фокус на соціально-корисні технологічні проєкти. 10+ років будує digital та працює із комунікаціями в IT секторі. Консультує бізнеси та експертів.
Діана займає посаду координаторки проєктів у кластері Стратегічних регіональний інновацій Європейського інституту інновацій та технологій, де вона відіграє важливу роль у підтримці нової хвилі українських інноваторів та впровадженні передових європейських практик в Україні. Вона є кваліфікованим професіоналом з великим досвідом у сфері управління проєктами, маркетингу та розвитку екосистем. Її компетенція охоплює керівництво значними проєктами, зокрема EIT Red Kalyna, що висвітлює досягнення українських жінок-інноваторок на європейському рівні. Завдяки міцній академічній підготовці та значному досвіду в міжнародному управлінні проєктами, Діана успішно реалізовує ініціативи, що зміцнюють співпрацю між українським та європейським ринками.
Розвиває інноваційну технологічну освіту в Україні. Має понад понад 15 років досвіду керування технологічними командами на посадах виконавчого та C-рівня у deep-tech компаніях та бізнес-консалтингу. Ірина є також переможницею Red Kalyna 2023. SET University – некомерційний технологічний університет, який фокусується на науці, підприємництві та технологіях. Метою SET University є надавати вищу освіту світового рівня для майбутніх лідерів у сфері технологій та прискорювати відновлення України. Університет був створений лише за два місяці до початку повномасштабної війни в Україні. Під керівництвом Ірини університет не лише вижив, але й став впроваждувати інноваційні підходи у вищій освіті в Україні, співпрацювати зі світовими експертами та організаціями. За менше, ніж за три роки, на різних програмах в SET University пройшли навчання понад 2000 українців та більше 60 стартапів. Ірина є відомим спікером, адвокатом українського технологічного сектору та освіти в усьому світі.
Експертка з багаторічним досвідом у сфері комунікацій, розвитку бренду роботодавця, HR-маркетингу, тощо. Протягом крайніх 10 років співпрацювала із різними компаніями ІТ-галузі з метою створення та розвитку їх брендів на ринку працевлаштування. Викладала у LITS, курс Marketing for Professionals. Авторка подкасту жінок та їх думок “Ночі Дівочі” та журналістка.
Голова з етики та партнерств у Respeecher, українська технологія клонування голосу, яка отримала нагороду Emmy. Анна є членом комітету з ШІ при Міністерстві цифрової трансформації України. Її досвід включає роль радника з питань політик в Reface – застосунку для створення синтетичних медіа, базованого на ШІ. За плечима Анни десятиліття роботи у галузі безпеки, включаючи позиції в Міжнародному центрі оборони та безпеки в Таллінні та Празькому інституті досліджень безпеки. Вона займається питаннями цифрової дипломатії, впливом технологій на суспільну безпеку, інформаційну та кібербезпеку, політику національної безпеки та її стійкість. Нині Анна співпрацює з глобальними організаціями для розроблення єдиної стратегії у сфері майбутнього штучного інтелекту.
Депутатка Київської міської ради, заступниця голови комісії з питань цифрової трансформації та адміністративних послуг. Після початку повномасштабного вторгнення є співзасновницею Благодійного Фонду «Солом’янські котики».
Євгенія розвиває бізнес Choice31 починаючи з 2021 року, який на зараз займає друге місце по працевлаштування після ITGeneration в Україні. Євгенія з партнеркою в 2022 році заснувала ініціативу, яка лобіювала і впроваджувала жіночу форму в Україні. Разом ще з 2ма волонтерськими організаціями вони забезпечили те, що тепер в Україні є жіноча форма та білизна. Разом з Кріствною Серьожечкіною Євгенія управляє напрямком жіночого лідерства WTech.
Катерина Акименко, співзасновниця консалтингової агенції з дизайн-мислення "Yes&Design". Директор з операційної діяльності Data Wise Academy, компанії-бутіка даних, штучного інтелекту та бізнес-аналітики, що базується в Кремнієвій долині. Запрошена наукова співробітниця Центру бізнес-аналітики Фішера в Університеті Берклі. Протягом останнього десятиліття Катерина брала участь у різних освітніх ініціативах та організаціях. Вона є співзасновницею та допомагає керувати Ukrainian Emerging Leaders Program, річною стипендією для українських лідерів та реформаторів в Інституті міжнародних досліджень Фрімена Споглі Стенфордського університету. Проект став можливим після того, як вона провела рік у Стенфорді як стипендіат JSK Fellowship. У 2018 році увійшла до списку "30 до 30" за версією Kyivpost. Раніше працювала в Міністерстві молоді та спорту України, ГО "Inspira", Києво-Могилянській бізнес-школі [kmbs], "Inspira" (освітньо-консалтинговий проект екс-міністра економіки України Павла Шеремети), групі компаній One Philosophy, Platfor.ma та інших.
Засновниця Tech PR School, PR-консультантка з 15-річним досвідом у міжнародному tech PR, авторка каналу PR_pub. (https://t.me/pr_pub) Юлія допомагає українським технологічним компаніям та стартапам будувати міжнародний PR та комунікації. Юлія — співзасновниця PR Army, некомерційної організації в Україні, яка бореться за те, щоб українські голоси звучали в міжнародних медіа. У 2023 році Юлія була відзначена нагородами Future is female від Advertising Week та Warners Brothers та увійшла до списку 25 PR інноваторів за версією PRovoke Media, а також потрапила до списку 100 жінок від Української Правди «Сила Жінок» та стала першої українкою, що ввійшла в журі фестивалю Канські Леви. Більше 9 років очолювала PR відділ в компанії MacPaw.
Наталя Гончарова, операційний директор Креді Агріколь, відповідає за вдосконалення процесів банку та впровадження стратегічно важливих проєктів, які ведуть банк на новий етап розвитку. Вона очолює низку департаментів, які забезпечують ефективну підтримку бізнесу та безперервність роботи банку, що як ніколи важливо для наших клієнтів. Наталя долучилася до команди Креді Агріколь 15 років тому, і має глибоку експертизу в сферах менеджменту та управління проєктами різного масштабу.
Динамічний і далекоглядний лідер, Наталія Петрова чудово керує складними проектами, які стимулюють цифрову трансформацію та сприяють інноваціям. Як генеральний директор StrategEast і з великим досвідом керівництва ініціативами USAID в Україні, вона успішно орієнтується в тонкощах програм, що сприяють розвитку. Наталія відома своєю здатністю працювати з різноманітними зацікавленими сторонами, включаючи урядовців, міжнародні організації та приватним сектором. Її стратегічна проникливість і підхід до співпраці сприяли значному прогресу в сталому розвитку та зростанні малого бізнесу в рамках її роботи над проєктами технічної допомоги уряду США. Наталя проповідує розширення можливостей для молоді та стимулювання розвитку малого та середнього бізнесу та підприємництва в Україні, використовує свій досвід для створення ефективних політик та ініціатив, які формують майбутнє. Будучи прихильницею лідерства жінок, вона надихає та наставляє наступне покоління жінок-лідерів, пропагуючи інклюзивність і різноманітність у галузях. Пристрасть Наталії до інновацій і її відданість створенню можливостей для всіх роблять її ключовою силою в цифровому ландшафті, що сприяє прогресу та сприяє зростанню підприємницької екосистеми України.
Більше 11 років досвіду в IT, з них 9 у продажах та маркетингу (продуктові і сервісні компанії) ex-Chief Revenue Officer, Perpetio ex-Head of Sales, Genesis ex-BDM, AgileEngine ex-Global Sales & Marketing Coordinator, 3Shape -Масштабую бізнеси, будую команди, консультую, відкриваю нові ринки, розробляю і впроваджую стратегії продажів нуля -Проводила переговори і закривала клієнтів з Fortune 100 -Презентувала продукти на більш ніж 50 міжнародних конференціях і івентах - Лекторка і спікерка Genesis Academy, IAMPM, Growth Factory, Lviv IT Cluster, Львівська Політехніка, Top Rated Club, та ін. Запустила власний міжнародний онлайн сейлс курс для Leadgens/SDRs, Sales & Bizdev managers and Sales Directors Підвищила ефективність роботи команди на 60% шляхом автоматизації і оптимізації процесу лідогенерації і продажів Вивела продукт на 4 нові ринки за 3 місяці Підвищила Win rate з 15% до 28% шляхом впровадження систем кваліфікації та еффективної методології переговорів Працювала 7 років в продукті, продажі якого наразі досягнули $500mln ARR (2000+ людей в штаті)
Cпівзасновниця "Тиловиків". У минулому була Head of Design в IT бізнесі.
Ганна Мікулицька приєдналася у 2022 році до SAP із компанії FinAdvice LLC, яку вона співзаснувала в 2020 році. Разом зі своєю командою Ганна надавала послуги з управлінського консалтингу українським середнім і великим підприємствам у фінансовій та банківській сферах. У минулому Ганна працювала на різних посадах у Citibank, зокрема очолювала напрямки управління ліквідністю та торговельних операцій і міжнародного корпоративного бізнесу, а також була заступницею голови правління.
Досвідчений банкір, який присвятив понад 30 років свого професійного життя групі Креді Агріколь. До початку роботи в українському банку він очолював банк Креді Агріколь Сербія, де з квітня 2016 року обіймав посаду Президента Виконавчої Ради. Він відповідав за усі бізнес-операції Креді Агріколь Банку в Сербії, який налічує 80 відділень і є роботодавцем для понад 1 000 працівників. До цього протягом п’яти років Карлос де Корду відповідав за взаємодію між CA-CIB та групою Креді Агріколь. З 2007 року він також обіймав дуже відповідальні фінансові посади в Азії, а саме - в CA-CIB у Гонконгу та в компанії CA-CIB у Тайланді.
Черногоренко Катерина Леонідівна, заступниця Міністра оборони України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації. В 2018 році доєдналася до здійснення реформ в сфері євроінтеграції в рамках канадсько-українського проекту міжнародної технічної допомоги «Експертна підтримка врядування та економічного розвитку» (EDGE). В 2019 році, з перших хвилин створення Міністерства цифрової трансформації України, стала частиною команди реформ та запустила електронні послуги нового покоління: єМалятко, електронний лікарняний та COVID-сертифікат в Дії. В 2022 році, з початком повномасштабної війни, працювала над підсиленням технологічної складової забезпечення Сил безпеки та оборони. В липні 2022 року ініціюювала запуск та очолила проєкт Армія Дронів. З 2023 року – радник Віце-прем’єр-міністра України з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — Міністра цифрової трансформації України (на громадських засадах). 27 вересня 2023 року Кабінет Міністрів України призначив Катерину Черногоренко заступником Міністра оборони України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.
Програма
Діана Бережна (EIT)
Катерина Акименко (Berkeley)
Ксенія Семенова (НАУ)
Наталія Гончарова (Credit Agricole)
Модератор – Аліна Дикуха (Lviv IT Cluster)
Модератор – Ігор Маркевич
Марія Романова (azov.one)
Дарія Приліпко (Petcube)
Ганна Мікулицька (SAP)
Анна Мазур (Happy Monday)
Анна Булах (Respeecher)
Євгенія Глізер (Choice31)
Ірина Вольницька (SET)
Модератор – Наталя Петрова (StrategEast)
Катерина Шухніна – інвесторка, підприємиця, CEO освітнього проекту Investanuta.
Модераторка – Леся Мандзевич (Lviv IT Cluster)
Катерина Черногоренко – заступниця Міністра Оборони України
Модераторка – Леся Мандзевич (Lviv IT Cluster)
Квитки
Квитки на Gastroli.ua
Купити квиток