Про Подію
Штучний інтелект – гаряча тема вже не одного сезону. Утім, цьогоріч запуск інтелектуального асистента ChatGPT не на жарт сколихнув технологічну спільноту. Від скепсису до негайної імплементації – без думки не залишився ніхто. Однак, що ж по результатах? І як живеться АІ і куди рухається поза ChatGPT?
На конференції IT Meets: Tech Штучний інтелект – реалії імплементації обговоримо випадки використання АІ-driven моделей у реальних продуктах та проектах компаній. Разом із експертами проаналізуємо найпопулярніші бізнес-кейси впровадження штучного інтелекту, зокрема, в таких галузях як транспорт, медицина, фінанси та комунікації.
Участь у події візьмуть понад 200 спеціалістів: розробників, архітекторів, СТО та усі, хто цікавляться питаннями та перспективами штучного інтелекту.
Чи здатний АІ на похибку і хто за неї платитиме, а також, чи можна переговорити ChatGPT – дізнавайся та обговорюй з колегами на конференції IT Meets: Tech.
Спікери
Respeecher - український стартап, що створює АІ голоси для Голлівуду, зокрема голос Дарта Вейдера і Люка Скайвокера для Зоряних воєн і гри God of War Ragnarok. У вільний час приймає участь в змаганнях Kaggle й наразі є Kaggle Competition Grandmaster й знаходиться в ТОП 20 Competition Kaggle Ranking. Володимир використовує свою експертизу як ML Advisor у двох стартапах: Zvook, що займається аудіодетекцією ракет, та Mantis Analytics, що спеціалізується на аналізі інформації за допомогою AI.
Євген є головою відділу Даних і Аналітики у Інтелліас з досвідом роботи у цій сфері понад 12 років. Протягом крайнього часу він зосереджувався на розробці та впровадженні стратегій корпоративних даних, монетизації даних і розробці Big Data рішень. Здебільшого його клієнтами були великі підприємства у сферах фінансів і страхування, фармацевтики, виробництва, нафти та газу. Євген часто публічно виступає та пише статті про великі дані, керування корпоративними даними, хмарні платформи та MLOps.
Провідний розробник та data scientist з 15-річним досвідом в індустрії. Цікавиться прикладним застосуванням машинного навчання та штучного інтелекту, автоматизацією ML та впровадженням ML-рішень в бізнес-середовищі. ML-розробки за участю Юрія використовуються щонайменше в третині Fortune 500 компаній. Також Юрій має успішний досвід спортивного програмування та спортивного ML.
“Увійшов в ІТ” в далекому 2008 році. За цей час спробував себе у веб- та мобільній розробці, а також частково у менеджменті. З 2015 здебільшого займається машинним навчанням та віртуальними асистентами. Кандидат фізико-математичних наук, доцент Львівського національного університету імені І. Франка
Працюю 9 років в галузі Salesforce CRM. Пройшов шлях від девелопера до СТО у нішевій компанії Redtag, яка спеціалізується у розробці комплексних рішень на базі Salesforce CRM. Мій фокус: різноманітні проєкти у фінансовій галузі та американському Non-profit. Поєдную роботу з менеджментом людей та консультуванням технічних рішень. Останнім часом займаюсь розвитком тім лідів та масштабуванням компанії.
Керівник Software Development Office у N-iX. Випускник Львівської бізнес-школи (LvBS). Понад 15 років досвіду в інжинірингу та менеджменті. Наразі очолює ряд ініціатив із Generative AI у N-iX.
В ІТ ще з минулого тисячоліття, працював Head of R&D на компанії Авенга, зараз Head of Innovation Office і Business Solution Architect у ABTO Software. Крім технічних питань цікавиться концептуальними питаннями інтелекту, мови, свідомості, комунікації, шляху від зародження життя до сучасного цивілізаційного розвитку.
Експерт у CI/CD, IaC, моніторингових систем, on-premises інфраструктури, мікросервісів та cloud-технологій. Цікавиться та досліджує ChatGPT, частий учасник мітапів як всеридині компанії, так і зовнішніх подій.
Co-founder та CTO Quantum Computing стартапу, що викристовує штучний інтелект для покращення роботи сучасних квантових комп’ютерів. Микола є директором програми управління технологіями (MSTM) та викладачем R&D Management в Бізнес школі УКУ, учасником board AI House та активним дослідником у квантових обчисленнях, штучному інтелекті та human-computer interaction. Донедавна очолював R&D в SoftServe, де займався комерціалізацією deep-tech досліджень.
Заступник декана Факультету Прикладних Наук Українського Католицького Університету та співголова Лабораторії машинного навчання протягом крайніх двох років. Протягом цього часу залучив та організував партнерства із компаніями Eleks, SoftServe та Meta для спільної дослідницької роботи. Результати цих досліджень презентували на найпрестижніших конференціях на теми computer vision та машинного навчання (CVPR, WACV, AIME).
Богдан Пономар має понад десять років досвіду у розробці програмного забезпечення, бізнес-стратегій та розбудові спільнот. У 2022 році Богдан заснував стартап Gathers, який займається корпоративним AI/ML апскілінгом в Україні та європейських країнах. Команда Gathers надає бізнесам та досвідченим фахівцям практичні знання у сфері AI/ML, а також допомагає компаніям інтегрувати AI у свої процеси, підвищуючи ефективність та конкурентоспроможність бізнесу. Серед клієнтів Vodafone, Fedoriv Agency, Promodo Agency роботі з ШІ. Також Богдан є членом правління AI HOUSE, яка є частиною технологічної екосистеми Roosh. AI HOUSE — це організація, яка займається розбудовою найбільшої та найпотужнішої AI-спільноти в Україні. Завдяки постійним ініціативам та заходам, AI HOUSE вдалося об’єднати понад 1500 талановитих спеціалістів у галузі штучного інтелекту, а також укласти партнерства з провідними українськими та європейськими університетами. Раніше Богдан протягом шести років працював в компанії Ciklum у ролі стратега та менеджера по роботі з партнерами. Спікер з тем про AI, стартапи, таланти, EdTech, ком’юніті, освіту, апскілінг.
Cвою першу штучну нейронну мережу Andy Bosiy збудував у далекому 1986 році, розпочавши захоплюючу подорож у світ штучного інтелекту. За плечима Андрія - більш ніж 25-річний досвід розробки програмного забезпечення, і Андрій є справжнім фахівцем у цій галузі. Завдяки своїм знанням в різних областях ІТ, Андрій активно продовжує працювати над інноваційними проєктами з великими обсягами даних та аналітикою даних. У 2016 році Андрій зробив переломний крок та переключився на поглиблений розвиток проєктів з AI. Заснувавши компанію MindCraft, він розробляє системи прийняття рішень, що ґрунтуються на глибокому аналізі даних. Завдяки його великому досвіду та інноваційному підходу, MindCraft визнана як провідна компанія у галузі AІ-розробки.
Програма
Юрій Огоновський – Deputy СЕО Львівського ІТ Кластера
Модератор – Максим Паламаренко.
Учасники – Юрій Гуц, Микола Максименко, Богдан Пономар
Модератор – Олесь Добосевич,
Учасники – Юрій Музичук, Любомир Сенюк, Сергій Клименко